1. Aby umieścić landing page na swoim serwerze, w pierwszym kroku musisz włączyć tę opcję z poziomu "Labs".
Funkcja ta jest nadal w fazie testów, dlatego też znajduje się w naszym laboratorium ;)

2. Kiedy Twój landing jest gotowy, przejdź do zakładki "Akcje" i z rozwijanej listy wybierz "Umieść na serwerze"

3. Wygenerowany plik ZIP musisz teraz zapisać i wypakować na dysku. 

Wypakowany plik index.php musisz wgrać na swój serwer FTP. Nazwa pliku będzie widoczna w adresie landinga, po znaku "/", po dodaniu go na Twój serwer, np. mydomain.com/index.php .

PAMIĘTAJ!
Wygenerowanie pliku PHP nie oznacza, że cała witryna wraz z jej zawartością (HTML, CSS i JavaScript itp.) zostaje umieszczona w tym pliku - będzie on zawierał wyłącznie odniesienia do odpowiednich zasobów, co umożliwi udostępnienie go pod Twoją własną domeną. 

Edycja landinga w dalszym ciągu wymaga użycia naszego edytora, a wygaśnięcie konta Landingi spowoduje, że umieszczony na Twoim serwerze landing przestanie być dostępny dla użytkowników.

Modyfikowanie landinga w edytorze odbywa się dokładnie tak samo, jak przed wygenerowaniem pliku html. Zapisywanie wprowadzonych zmian wymaga użycia opcji "Publikuj", przy czym nie ma potrzeby ponownego generowania do pliku i ponownego umieszczania go na swoim serwerze - wszystkie zmiany będą widoczne od razu po publikacji.

Zastosowanie poniższej metody oznacza,  że nie ma potrzeby użycia przekierowania własnej domeny przez dodanie odpowiednich rekordów DNS.


Gdyby pojawiły się jakieś problemy lub pytania, pisz do nas śmiało 😉.

Did this answer your question?