Jeśli nie chcesz korzystać z opcji hostingu na serwerach udostępnionych przez Landingi, możesz umieścić landing page na własnym serwerze.

Jak umieścić landing page na swoim serwerze?

1. przejdź do zakładki "Akcje" (albo "Więcej") wybranego landinga i z rozwijanej listy wybierz "Umieść na serwerze"

2. Wygenerowany plik ZIP zapisz i wypakuj na dysku twardym.

3. Wypakowany plik index.php wgraj na swój serwer FTP. Nazwa pliku będzie widoczna w adresie landinga, po znaku "/", po dodaniu go na Twój serwer, np. mydomain.com/index.php .

PAMIĘTAJ: 🔥

  • Wygenerowanie pliku PHP nie oznacza, że cała witryna wraz z jej zawartością (HTML, CSS, JavaScript itp.) zostaje umieszczona w tym pliku - będzie on zawierał wyłącznie odniesienia do odpowiednich zasobów, co umożliwi udostępnienie go pod Twoją własną domeną. 
  • Edycja landinga w dalszym ciągu wymaga użycia naszego edytora, a wygaśnięcie konta Landingi spowoduje, że umieszczony na Twoim serwerze landing przestanie być dostępny dla użytkowników.
  • Modyfikowanie landinga w edytorze odbywa się dokładnie tak samo, jak przed wygenerowaniem pliku PHP. Zapisywanie wprowadzonych zmian wymaga użycia opcji "Publikuj", przy czym nie ma konieczności ponownego generowania pliku PHP i ponownego umieszczania go na swoim serwerze – wszystkie zmiany będą widoczne od razu po publikacji.
  • Zastosowanie tej metody oznacza,  że nie ma potrzeby przekierowania własnej domeny przez dodanie odpowiednich rekordów DNS, jednak instalacja certyfikatu SSL jest po Twojej stronie.

Did this answer your question?