1. Co to jest strona po konwersji?

To strona, na którą będzie kierowany użytkownik zewnętrzny, po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku np. 'Wyślij'. 

Dla wszystkich szablonów z formularzem dostępnych w aplikacji, szata graficzna strony po konwersji jest już przygotowana. Gdy zdecydujesz się na jej użycie, pamiętaj o zmianie treści na stronie po konwersji

Jeśli tworzysz landing page samodzielnie, szata graficzna strony po konwersji nie jest dodawana automatycznie, także musisz ją zaprojektować samodzielnie.

Zalecamy, aby używać na stronie po konwersji elementów i kolorystyki podobnej do tych użytych wcześniej na stronie głównej landing page. Na stronie po konwersji można umieścić podziękowania za wypełnienie formularza, button z e-bookiem do ściągnięcia czy adres fanpage z Facebook'a.
Dodawanie elementów odbywa się w ten sam sposób jak na stronie głównej landinga.

TIP:
Możesz kopiować elementy ze strony głównej - pojedynczo i grupowo - za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+c i wklejać je na stronę po konwersji za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+v.

2. Strona po konwersji przy wykorzystaniu szablonu landinga

Po wybraniu szablonu w którym znajduje się formularz, w edytorze od razu po załadowaniu szablonu dostępne będą dwie karty. Aby przejść do strony po konwersji, musisz kliknąć kartę "Strona po konwersji". Następnie, uzupełnij/zmień treści i obrazy.

Zmiany zapiszą się po publikacji landing page.

3. Własna strona po konwersji

1. Drugi przypadek to ten, gdzie samodzielnie projektujesz stronę po konwersji. Aby nadać jej odpowiedni wygląd, przejdź do jej edycji, klikając kartę "Strona po konwersji".

PAMIĘTAJ!

Po opublikowaniu, użytkownik może przejść na nią jedynie gdy na landingu posiadasz formularz kontaktowy lub okno popup z opcją przekierowania na stronę po konwersji. 

2. Jeśli chcesz zmienić adres URL strony po konwersji, pamiętaj, że nie możesz zrobić tego dla thank you page, na którą automatycznie przekierowany jest użytkownik po dokonaniu konwersji. Jej URL zawiera unikalne ID dla każdego nowego lead'a.

Natomiast możesz stworzyć osobny landing page, na który będzie kierowany użytkownik po dokonaniu konwersji. W tym celu, dodaj poniższy skrypt do swojego landing page'a w zakładce "Kody JavaScript" na odpowiednim landingu:

<script>
window.location.href = "
http://domena.pl";
</script>

W miejscu domena.pl umieść adres nowo powstałego landing page'a, na który ma zostać przekierowany użytkownik, w miejscu "Body top" na stronie po konwersji.

Możesz sprawdzić, jak dodawać kody JavaScript tutaj.


W razie pytań, napisz do nas na support@landingi.com :)

Did this answer your question?