Aby Twój landing page wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzysz, na pewno pomoże w tym możliwość dostosowania tła dla danej sekcji. Możesz dostosować je za pomocą dodania obrazka, gradientu i zarządzania nimi.
Aby ustawić tło danej sekcji:

1. W edytorze swojego landinga, kliknij w wybraną sekcję. W panelu opcji po prawej, powinna pojawić się nazwa sekcji i jej numer np.: "Section 2".

2. W panelu po prawej stronie edytora możesz zmienić ustawienia dla wybranej sekcji. Aby dodać tło, suwak on/off tła musi być przełączony na "ON". W zakładce tła pojawi się przycisk "Upload image". Żeby wybrany obrazek był rozciągnięty na całą sekcję, zaznacz opcję "Full width".

3. Po kliknięciu "Upload image" otworzy się galeria obrazków. Wybierz teraz obrazek z galerii i kliknij w niego dwa razy. Jeśli galeria jest pusta, wgraj do niej obrazek.

4. Plik z obrazkiem pojawi się w sekcji.

5. W panelu opcji możesz również określić zachowanie obrazka w sekcji oraz jego położenie.

6. Zamiast obrazka możesz w sekcji włączyć wypełnienie gradientem. W tym celu kliknij wybraną sekcję, tak aby jej nazwa pojawiła się w panelu opcji po prawej stronie edytora.

7. Następnie przesuń suwak tła on/off na pozycję "ON", po czym wybierz kartę "Gradient".

8. Klikając w koła kolorów, ustawisz kolor gradientu i nasycenie koloru (od 100% do 0%). Koło gradientu po prawej stronie, ustawia gradient od dołu strony, natomiast koło po lewej - od góry.

9. Jeśli chcesz, aby tło landinga było widoczne spod gradientu, należy dodatkowo kliknąć w koło kolorów dla całej sekcji i wyłączyć kolor, za pomocą przycisku "Clear".

10. W ten sposób uzyskasz następujący efekt:

To wszystko, jeśli chodzi o dostosowanie tła sekcji. Zapraszam serdecznie to korzystania z innych artykułów, udoskonalaj swojego landinga! ;) 

Did this answer your question?