Obrazy dodawane do galerii lightbox mogą znajdować się w dowolnych miejscach na landing page, chociaż zalecamy grupowanie ich w konkretnej sekcji.

1. Wybierz pierwszy obraz, który chcesz umieścić w galerii typu lightbox. Po kliknięciu w element przejdź do widgetu opcji elementu, widocznego po prawej stronie edytora. Wybierz opcję "Po kliknięciu", a następnie z rozwijanej wstążki opcję "Lightbox",

2. Obiekt zostanie automatycznie przypisany do galerii typu lightbox o nazwie landingi-default. Oczywiście możesz dowolnie zmieniać nazwę utworzonej galerii,

3. Warto skorzystać z tej możliwości w przypadku, kiedy na landingu umieszczamy więcej niż jedną galerię typu lightbox. Umożliwia to szybkie rozróżnienie, w której galerii typu lightbox znajduje się kliknięty przez Ciebie element.
Na przykład, jeśli na landing page użyto dwóch galerii typu lightbox o nazwie "galeria 1" i "galeria 2", klikając w obrazek przypisany do "galerii 1", nazwa galerii od razu będzie widoczna w prawym panelu opcji elementu. Jeśli obrazek nie został przypisany do żadnej galerii typu lightbox, jego ustawienia opcji "Po kliknięciu" nie będą zdefiniowane, a nazwa galerii nie wyświetli się.

4. Po przeanalizowaniu opcji jednego obrazka, wybierz wszystkie obrazy, które chcesz dodać do nowo utworzonej galerii w ten sam sposób co poprzednio (wybierz obrazek i zmień ustawienia po kliknięciu na 'lightbox'). Po opublikowaniu landing page, wybrane obrazy będą wyświetlać się w galerii typu lightbox.

Galeria Lightbox - gotowa :)
Po więcej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, napisz do nas na support@landingi.com!

Did this answer your question?