Popup to bardzo przydatna funkcjonalność, która bez wątpienia spowoduje wzrost dynamiki na Twoim landingu. 'Wyskakujące okno' informuje użytkownika o danym zdarzeniu w oddzielnym oknie, niż wyświetlany jest cały landing.
Aby dodać popup do swojego projektu musisz przejść drogę, którą zamieściłam poniżej 😉

ABY ZACZĄĆ, WŁĄCZ FUNKCJĘ "POPUPY" Z POZIOMU ZAKŁADKI "LABS" NA KONCIE.

1. W głównym menu, pojawi się zakładka "Popupy", wybierz teraz opcję "Utwórz nowy popup".

2. Nastąpi teraz automatyczne przekierowanie do edytora, gdzie pojawi się okno popup'a, który możesz dowolnie zaprojektować.
Możesz wykorzystać wszystkie widgety dostępne w lewym pasku i możliwości ich edycji z prawej strony okna:

(1). Zmiana rozmiaru elementu,
(2). Tutaj możesz nadać klasę dla popup'a lub znaleźć ID danego widgetu,
(3). Ustawienia wyglądu popup'a (tło, obramowania).

3. Po stworzeniu popupa, zapisz go za pomocą przycisku "Zapisz" w górnej części edytora.4. Po zapisaniu, przejdź z powrotem do swojego panelu i wejdź w edycję landinga, na którym chcesz umieścić popup.

5. Gdy będziesz już w edytorze, dodaj element (z lewego panelu widgetów), który będzie wywoływał popup po kliknięciu (przycisk, obrazek) i kliknij "Edytuj" na pasku jego opcji.

6. Otworzy się okno, w którym musisz przejść do zakładki "Pokaż popup". Następnie z rozwijanej listy wybierz ten, stworzony przez Ciebie. Jeśli nie został jeszcze utworzony, możesz zrobić to teraz używając ikony "+".
Następnie zapisz popup, jak opisałam to w powyższych krokach.

7. Aby sprawdzić czy popup poprawnie działa, opublikuj najpierw swój landing page i przetestuj, klikając w button z dodanym popupem. 


W razie problemów z dodawaniem popup'u lub inna funkcją, napisz do nas 😉

Did this answer your question?