HubSpot to popularna platforma zarówno sprzedażowa, jak i inbound marketingowa, którą w prosty sposób można zintegrować z aplikacją Landingi, by konwertować potencjalnych klientów i skutecznie zamykać sprzedaż.

1. Konfiguracja konta w Hubspot.

 • Aby mówić o integracji z naszą aplikacją, niezbędne jest założenie konta w HubSpot i poprawne zalogowanie :) Podczas zakładania konta masz możliwość wyboru pakietu spośród CRM, Sales oraz Marketing. Po zalogowaniu znajdziesz się w głównym oknie platformy. 
 • Kolejnym krokiem, który musisz przejść jest wygenerowanie swojego API Key na koncie HubSpot. W tym celu, po kliknięciu w strzałkę w prawym górnym rogu okna, przejdź proszę do zakładki "Integrations".
 • System przeniesie Cię na stronę, gdzie znajdują się wszystkie integracje oraz jeśli takie już będą - integracje połączone z Twoim kontem.
 • Następnie Twoim celem jest wygenerowanie API Key dla swojego konta, który będzie łączył obie aplikacje. Aby to zrobić, wejdź w zakładkę "HubSpot API Key".
 • Przed Tobą możliwość wygenerowania API Key. Kliknij box "Generate new Key" - klucz pojawi się na Twoim koncie. Skopiuj go i przejdź do swojego konta na Landingi.

2. Integracja HubSpot z Landingi.

 • Zakładam, że jesteś już na swoim koncie Landingi:)?
  Jeśli jeszcze nie, to szybko się zaloguj i przejdź do edycji wybranego landinga.
 • Po wejściu do edytora, kliknij proszę w obszar swojego formularza i przejdź do jego edycji. Następnie wejdź w zakładkę "Integracje" i wybierz ikonę HubSpot.
 • Przed Tobą kluczowy moment:) W odpowiednich polach uzupełnij:

  1. API Key - wklej klucz skopiowany z konta HubSpot,
  2. po odpowiedniej weryfikacji API Key, zostanie mu przypisana Twoja nazwa użytkownika z HubSpot,
  3. gdy zaznaczysz check "Dodaj deal" w kolejnych polach możesz wybrać ich kategorie, zgodne z tymi zawartymi w HubSpot (rodzaj klienta, status, etc.),
  4. w ostatnich polach musisz zmapować pola formularza z odpowiednią zawartością w integracji. 

Kontynuując, po wprowadzonych zmianach wyjdź za pomocą przycisku "Zapisz
i zamknij".

 • Po wyjściu z okna, opublikuj swój landing page i testowo sprawdź funkcjonowanie integracji, wypełniając formularz. Jeśli poprawnie zintegrowałeś systemy po wypełnieniu formularza przez usera, dane w nim pozostawione zostaną przesłane do Twojego konta Hubspot. Zobaczysz je w zakładce "Deal" - tam możesz zarządzać zdobytą wiedzą:)

Mam nadzieję, że integracja przebiegła pomyślnie!
Jeśli napotkasz problemy, skontaktuj się z nami na
support@landingi.com - czekamy na Ciebie!

Did this answer your question?