Skutecznym narzędziem do e-mail marketingu jest narzędzie Freshmail. Aby móc zarządzać leadami w efektywny sposób i wspomóc się takim oprogramowaniem, skorzystaj proszę z poniższej instrukcji.

Konfiguracja konta Freshmail

 • Jako pierwsze, i bez tego ani rusz - załóż konto i zaloguj się na platformie Freshmail. Po poprawnym zalogowaniu znajdziesz się na stronie głównej narzędzia, gdzie przejdź do zakładki "Odbiorcy". Wygląda to następująco:
 • W tym oknie możesz dodawać listy swoich odbiorców; platforma Freshmail dysponuje materiałami na temat zarządzania listami. Dla Ciebie w tym momencie istotne jest to, że automatycznie dodano już 'testową listę', w której znajduje się Twój e-mail, podany przy rejestracji. Aby przetestować działanie integracji, utwórz teraz swoją listę o nazwie np. "Test":
 • Po przeanalizowaniu zakładki "Odbiorcy", możesz teraz przejść w "Ustawienia" - tam znajdziesz klucz API, który będzie Ci niezbędny do integracji:
 • W lewym menu znajdziesz zakładkę "Wtyczki API"; po kliknięciu wejdź
  w "Integracje" i skopiuj oba klucze (API oraz API Secret), następnie przejdź do edytora swojego landinga,
 • Po wejściu w edycję formularza, przejdź do opcji "Integracje", wyszukaj i wybierz "Freshmail",
 • W oknie zobaczysz teraz pola do wypełnienia, integrujące landinga z kontem Freshmail:
 1. API Key - wklej skopiowany klucz API.
 2. API Secret - wklej skopiowany API Secret.
 3. Status subskrypcji kontaktów - wybierz domyślny status swojej subskrypcji (czy jest już aktywna i użytkownik ją potwierdził czy też oczekuje na potwierdzenie).
 4. Tutaj wybierz jedną z list mailingowych, jaką posiadasz na koncie MailChimp - stąd własnie wynika wcześniejszy nacisk na zakładkę "Odbiorcy" i moje zwrócenie uwagi na listy :).
 5. W dole okna, połącz pola formularza z odpowiednimi polami na koncie Freshmail.

Po wprowadzeniu danych, "Zapisz i zamknij".

 • Kolejnym krokiem, jaki musisz wykonać po wypełnieniu danych, jest publikacja landinga. Po opublikowaniu wejdź w jego link i wypełnij testowo formularz - sprawdzisz, czy wszystko działa jak należy:).
 • Po testowym wypełnieniu formularza, przejdź z powrotem do konta Freshmail.
  W zakładce "Odbiorcy", na liście którą wybrałeś do integracji z formularzem na swoim landingu (stworzona lista "Test") sprawdź, czy znalazł się tam Twój testowy email.


Jeśli napotkasz jakiś problem, nie przejmuj się, znajdziemy rozwiązanie.
 Skontaktuj się z nami na
support@landingi.com!

Did this answer your question?