Jeśli posiadasz opublikowaną stronę na domenie głównej, pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób opublikować landinga tak, aby strona główna nadal wyświetlała się poprawnie.

W jaki sposób mogę opublikować landing page?

Jeśli wybierzesz publikację pod subfolderem/podkatalogiem, wtedy zarówno strona główna (obecna) jak i landing page muszą być skierowane na te same serwery – nie jest możliwie ustawienie osobnego CNAME dla swojej strony głównej i landing page.
Jeśli na twojej domenie głównej znajduje się już strona internetowa, skierowanie jej na serwery Landingów spowoduje, że przestanie się wyświetlać.
Aby tego uniknąć, nie powinieneś publikować landing page pod subfolderem.

Na chwilę obecną nie obsługujemy publikacji landingów na podfolderach, jeśli są one hostowane na naszych serwerach. W takich wypadkach rekomendujemy użycie subdomen.

WAŻNE:
Możesz opublikować jeden landing page pod domeną główną, a drugi pod subfolderem – w tym wypadku obie strony beda się wyświetlać poprawnie, gdyż obydwa LP wskazują na te same serwery Landingowe.

RADA: 💡
Jeśli potrzebujesz koniecznie opublikować swoje landingi w podkatalogach, możesz użyć naszego plugina do WordPressa albo embedu PHP

Did this answer your question?